zamknij

Hala Kronospan

dodano: 3 lata temu


Tyczenie osi fundamentów pod maszynę prasującą.

zamknij

Droga w Koprzywnicy

dodano: 3 lata temu


Inwentaryzacja powykonawcza drogi w miejscowości Koprzywnica.

zamknij

Zjazd z DK nr 9 w Nowej Dębie

dodano: 3 lata temu


Kompleksowa Obsługa Inwestycji polegającej na przebudowie zjazdu z drogi krajowej nr 9 w Nowej Dębie.

zamknij

Tyczenia domów jednorodzinnych

dodano: 3 lata temu


Tyczenie obiektów budowlanych - domów jednorodzinnych.

MAPY

DO CELÓW PROJEKTOWYCH

EWIDENCJA GRUNTÓW

I WSZELKIE PRACE Z TYM ZWIĄZANE

WYTYCZENIA I INWENTARYCJE

POWYKONAWCZE

    Biuro usług geodezyjnych KOL-KART Sp. z o.o. działa na rynku usług geodezyjnych i kartograficznych od 2008 roku. Założycielami i współwłaścicielami Biura są byli pracownicy Podkarpackiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Rzeszowie. Siedziba naszej firmy mieści się w powiatowym mieście- Kolbuszowej- położonym w południowej części Kotliny Sandomierskiej. Nasza firma działa głównie na terenie powiatu kolbuszowskiego. Nie jest nam obca jednak praca na terenie sąsiednich powiatów, m.in. mieleckiego, rzeszowskiego, dębickiego, tarnobrzeskiego czy ropczycko-sędziszowskiego, jak również sąsiednich województw małopolskiego czy świętokrzyskiego. Głównym atutem naszej firmy jest zgrany i kompetentny zespół geodetów, których wieloletnie doświadczenie wyrażone w posiadaniu uprawnień do wykonywania zawodu oraz liczbie wykonanych zleceń stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług.

 

 

Najlepszym wyznacznikiem naszej pracy i gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług jest szerokie grono zarówno stałych zleceniodawców jak i nowych klientów naszego biura. Nieocenionym atutem naszej firmy jest wykorzystanie najnowszych i najnowocześniejszych urządzeń, sprzętu i technologii GPS, dzięki którym efekty naszej pracy przekazywane są w najdoskonalszej obecnie, cyfrowej formie. Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość usług, wywiązanie z przyjętych zobowiązań w określonym terminie oraz zadowolenie klientów.

Jeżeli chcą Państwo zapewnienia specjalistycznej i bezpiecznej obsługi nieruchomości i planowanych inwestycji z jednoczesnym wykorzystaniem najnowszych technologii cyfrowych prosimy o kontakt. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami spoza terenu naszego powiatu.